OFERUJEMY: LADY mroźnicze/chłodnicze, REGAŁY chłodnicze/ekspozycyjne, WAGI elektroniczne i INNE

UWAGA!!! ZMIANA ADRESU !!!

STARY ADRES:

ŁADOŃ TRADE
02-183 WARSZAWA
AL. Prymasa Tysiąclecia 83
(teren PHU WOLA pomiędzy DW. Zachodnim a ul. Kasprzaka)

NOWY ADRES:

ŁADOŃ TRADE
Al. Legionów 72
05-120 Legionowo
TEL. (022) 424-20-40,
TEL. KOM. 601-280-288,
FAX: (022) 632-61-39,
email: r.ladon@ladon.pl

O FIRMIE

Firma ŁADOŃ TRADE Rafał Ładoń działa na rynku mazowieckim ponad 17 lat.

Zajmujemy się sprzedażą używanych urządzeń chłodniczych również objętych gwarancją. W naszej ofercie znajdą Państwo używany sprzęt chłodniczy, szafy, witryny oraz replicas relojes używane regały i lady chłodnicze, a także używane zamrażarki. Posiadamy bardzo szeroki wybór sprzętów w bardzo dobrej jakości. Nasze urządzenia pochodzą z windykacji. Przed sprzedażą są rozbierane, sprawdzane, a także lakierowane przez doświadczony personel.

Dysponujemy identycznymi urządzeniami chłodniczymi o różnych wymiarach. Możliwe jest również skorzystanie z naszego transportu. Proponujemy konsultacje w celu dostosowania indywidualnych rozwiązań aranżacji.Gwarantujemy zakup sprzętu wyglądającego jak nowy w cenie używanego.

Przy większych zakupach oferujemy RABATY I UPUSTY!!!

Urządzenia do przechowywania mrożonekKażdy sklep,w którym sprzedawane jest mięso oraz produkty szybko psujące się musi zadbać o to, aby wyposażenie sklepów obejmowało chłodnie. Dzięki takim urządzeniom możliwe jest przechowywanie produktów szybko psujących się przez dłuższy czas.

Chłodziarki - sklep ze sprzętem używanym


Wszystkie chłodnie sklepowe to profesjonalne urządzenia, które mają dużą pojemność, a także dużą moc działania. Dzięki temu, że chłodziarka będzie działała sprawnie, nie będzie żadnych problemów z przechowywaniem wszystkich szybko psujących się rzeczy, a także mrożonek, do których można zaliczyć wszystkie dania już przygotowane.

Na pewno chłodziarka gastronomiczna będzie je w stanie przechować w odpowiednich warunkach, co jak najbardziej każdemu się spodoba. W końcu dzięki temu sklep będzie mógł wszystko sprzedać świeże i nie zepsute, a to przecież jest najważniejsze, aby klient mógł kupować dobrej jakości i nieprzeterminowane rzeczy.


Na pewno bardzo dobrze się wtedy na tym wyjdzie, jeżeli chłodziarka sklepowa będzie znajdowała się na wyposażeniu sklepu. Będziemy wtedy zadowoleni z efektów, jakie uda się w takiej sytuacji uzyskać.

Wyposażenie sklepów to nie tylko chłodziarka gastronomiczna!Sprzęt używany do sklepu


Wielu właścicieli sklepów obawia się, że nabywając sprzęt używany nie będzie on w stanie wytrzymać zbyt długo. Jeżeli tylko lady chłodnicze zostaną kupione ze sprawdzonego źródła i od dobrego sprzedawcy, nawet jeżeli będą występowały w wersji używanej, i tak będą działały bardzo dobrze. Żaden szanujący się sprzedawca nie sprzeda produktu zepsutego i wadliwego. Dlatego też, warto kupować lady chłodnicze używane jedynie ze sprawdzonych źródeł.
Lady chłodnicze używane, czyste i zadbane


Na pewno bardzo dobrze się wtedy na tym wyjdzie, ponieważ będzie się miało pewność, że sprzęt będzie działał sprawnie i bez żadnych problemów.Można będzie cieszyć się z tego, że lada chłodnicza przez długi czas będzie spełniała swoje zadanie. Można będzie z niej korzystać bez większych problemów, co jest przecież najważniejsze, jeżeli chce się prowadzić sprawnie działający sklep.

Wszystkie lady sklepowe muszą być zadbane, czyste i dobrze wyglądające. Tylko takie warto nabywać. Dzięki temu można będzie z nich korzystać bez większych problemów. Na pewno każdy będzie z tego zadowolony.


Mamy w ofercie także: