OFERUJEMY: LADY mroźnicze/chłodnicze, REGAŁY chłodnicze/ekspozycyjne, WAGI elektroniczne i INNE

UWAGA!!! ZMIANA ADRESU !!!

STARY ADRES:

ŁADOŃ TRADE
02-183 WARSZAWA
AL. Prymasa Tysiąclecia 83
(teren PHU WOLA pomiędzy DW. Zachodnim a ul. Kasprzaka)

NOWY ADRES:

ŁADOŃ TRADE
Al. Legionów 72
05-120 Legionowo
TEL. (022) 424-20-40,
TEL. KOM. 601-280-288,
FAX: (022) 632-61-39,
email: r.ladon@ladon.pl

O FIRMIE

Firma ŁADOŃ TRADE Rafał Ładoń działa na rynku mazowieckim ponad 17 lat.

Zajmujemy się sprzedażą używanych urządzeń chłodniczych również objętych gwarancją. W naszej ofercie znajdą Państwo używany sprzęt chłodniczy, szafy, witryny oraz używane regały i lady chłodnicze, a także używane zamrażarki. Posiadamy bardzo szeroki wybór sprzętów w bardzo dobrej jakości. Nasze urządzenia pochodzą z windykacji. Przed sprzedażą są rozbierane, sprawdzane, a także lakierowane przez doświadczony personel.

Dysponujemy identycznymi urządzeniami chłodniczymi o różnych wymiarach. Możliwe jest również skorzystanie z naszego transportu. Proponujemy konsultacje w celu dostosowania indywidualnych rozwiązań aranżacji.Gwarantujemy zakup sprzętu wyglądającego jak nowy w cenie używanego.

Przy większych zakupach oferujemy RABATY I UPUSTY!!!


Morris reportedly contacted Thomas Jefferson for his advice and to see from what watchmaker he had purchased James Madison watch. Jefferson warned Morris to stay away from Madison watchmaker and instead encouraged him to see a watchmaker named Romilly. Romilly also proved disreputable. Morris then asked a merchant for advice and the merchant recommended a watchmaker named Gregson, who again proved unsatisfactory.
Urządzenia do przechowywania mrożonekKażdy sklep, w którym sprzedawane jest mięso oraz produkty szybko psujące się musi zadbać o to, aby wyposażenie sklepów obejmowało chłodnie. Dzięki takim urządzeniom możliwe jest przechowywanie produktów szybko psujących się przez dłuższy czas.

Chłodziarki - sklep ze sprzętem używanym


Wszystkie chłodnie sklepowe to profesjonalne urządzenia, które mają dużą pojemność, a także dużą moc działania. Dzięki temu, że chłodziarka będzie działała sprawnie, nie będzie żadnych problemów z przechowywaniem wszystkich szybko psujących się rzeczy, a także mrożonek, do których można zaliczyć wszystkie dania już przygotowane.

Na pewno chłodziarka gastronomiczna będzie je w stanie przechować w odpowiednich warunkach, co jak najbardziej każdemu się spodoba. W końcu dzięki temu sklep będzie mógł wszystko sprzedać świeże i nie zepsute, a to przecież jest najważniejsze, aby klient mógł kupować dobrej jakości i nieprzeterminowane rzeczy.

Na pewno bardzo dobrze się wtedy na tym wyjdzie, jeżeli chłodziarka sklepowa będzie znajdowała się na wyposażeniu sklepu. Będziemy wtedy zadowoleni z efektów, jakie uda się w takiej sytuacji uzyskać.

Wyposażenie sklepów to nie tylko chłodziarka gastronomiczna!Sprzęt używany do sklepu


Wielu właścicieli sklepów obawia się, że nabywając sprzęt używany nie będzie on w stanie wytrzymać zbyt długo. Jeżeli tylko lady chłodnicze zostaną kupione ze sprawdzonego źródła i od dobrego sprzedawcy, nawet jeżeli będą występowały w wersji używanej, i tak będą działały bardzo dobrze. Żaden szanujący się sprzedawca nie sprzeda produktu zepsutego i wadliwego. Dlatego też, warto kupować lady chłodnicze używane jedynie ze sprawdzonych źródeł.
Lady chłodnicze używane, czyste i zadbane


Na pewno bardzo dobrze się wtedy na tym wyjdzie, ponieważ będzie się miało pewność, że sprzęt będzie działał sprawnie i bez żadnych problemów.Można będzie cieszyć się z tego, że lada chłodnicza przez długi czas będzie spełniała swoje zadanie. Można będzie z niej korzystać bez większych problemów, co jest przecież najważniejsze, jeżeli chce się prowadzić sprawnie działający sklep.

Wszystkie lady sklepowe muszą być zadbane, czyste i dobrze wyglądające. Tylko takie warto nabywać. Dzięki temu można będzie z nich korzystać bez większych problemów. Na pewno każdy będzie z tego zadowolony.


Mamy w ofercie także: