OFERUJEMY: LADY mroźnicze/chłodnicze, REGAŁY chłodnicze/ekspozycyjne, WAGI elektroniczne i INNE

UWAGA!!! ZMIANA ADRESU !!!

STARY ADRES:

ŁADOŃ TRADE
02-183 WARSZAWA
AL. Prymasa Tysiąclecia 83
(teren PHU WOLA pomiędzy DW. Zachodnim a ul. Kasprzaka)

NOWY ADRES:

ŁADOŃ TRADE
Al. Legionów 72
05-120 Legionowo
TEL. (022) 424-20-40,
TEL. KOM. 601-280-288,
FAX: (022) 632-61-39,
email: r.ladon@ladon.pl

KONTAKT

Dane teleadresowe:

UWAGA!!! ZMIANA ADRESU !!!

STARY ADRES:

ŁADOŃ TRADE
02-183 WARSZAWA
AL. Prymasa Tysiąclecia 83
(teren PHU WOLA pomiędzy DW. Zachodnim a ul. Kasprzaka)
replicas de relojes
www.jazwatch.net
NOWY ADRES:
ŁADOŃ TRADE
05-120 Legionowo
Al. Legionów 72

Czynne:
Pon-Piątek 9-17


TEL. 601-280-288
TEL. (22) 424-20-40

FAX (22) 632-61-39
email: r.ladon@ladon.plZapytania
Prosimy kierować zapytania za pomocą maila, odpowiemy na każdy.


Poukładane mrożonki


Wszystkie rzeczy w sklepie, które trzeba mrozić przechowywane są w specjalnych szafach chłodniczych. Są to miejsca, w których można poukładać wszystkie mrożonki na specjalnych półkach. Dzięki temu na pewno wszystkie produkty będą widoczne i klient będzie miał do nich bezproblemowy dostęp. Na pewno szafy chłodnicze odpowiednio spełnią swoje zadanie, ponieważ utrzymają mrożonki w odpowiedniej temperaturze. Dzięki temu szafa chłodnicza przyda się w każdym sklepie spożywczym oraz supermarkecie.


W dużych sklepach takie urządzenia chłodnicze kupowane są w dużych ilościach. W końcu dużo jest produktów mrożonych przeznaczonych do sprzedaży. Dzięki temu, że sklep będzie miał takie urządzenia na wyposażeniu, będzie mógł te produkty w bezproblemowy sposób przechowywać.


Na pewno spełnią one swoje zadanie, nawet jeżeli będą to sprzęt używany. Bardzo dobrze więc wyjdzie się na tym, jeżeli zdecydujemy się na zakup do sklepu takich właśnie szaf chłodniczych. Na pewno będą one w stanie utrzymać właściwą temperaturę produktów.
Gdzie można nabyć używane witryny chłodnicze?


W każdym sklepie spożywczym muszą znaleźć się witryny chłodnicze.


Jest to podstawowe wyposażenie każdego sklepu. Jednak problem pojawia się, gdy sklep jest likwidowany. Coś trzeba zrobić z już posiadamy sprzętem. Szczególnie, jeżeli nie chce się kontynuować prowadzenia sklepu.


W takiej sytuacji warto skorzystać z usług firm, które oferują skup sprzętu używanego. Mogą one nabyć wszystkie sprzęty znajdujące się w naszym sklepie.replika klockor Pozwoli to na zarobienie na sprzedaży takich sprzętów, a witryna chłodnicza będzie mogła trafić w nowe ręce, jeżeli tylko firma replica audemars piguet ją kupująca, podrasuje sprzęt i doprowadzi go do dobrego stanu.


Wtedy na pewno witryna chłodnicza używana będzie mogła bez większych problemów znaleźć nowego właściciela. Będzie można cieszyć się z osiągnięcia efektów,jakie uda się w takiej sytuacji uzyskać. replicas rolex Będziemy zadowoleni z tego, że wszystko przebiegnie dobrze, bo znaleźliśmy firmę, która skupi sprzęt, który znajduje się w naszych rękach. Na pewno dobrze się wtedy na tym wyjdzie pod każdym względem.