OFERUJEMY: LADY mroźnicze/chłodnicze, REGAŁY chłodnicze/ekspozycyjne, WAGI elektroniczne i INNE

UWAGA!!! ZMIANA ADRESU !!!

STARY ADRES:

ŁADOŃ TRADE
02-183 WARSZAWA
AL. Prymasa Tysiąclecia 83
(teren PHU WOLA pomiędzy DW. Zachodnim a ul. Kasprzaka)

NOWY ADRES:

ŁADOŃ TRADE
Al. Legionów 72
05-120 Legionowo
TEL. (022) 424-20-40,
TEL. KOM. 601-280-288,
FAX: (022) 632-61-39,
email: r.ladon@ladon.pl

DO SERWISU

Firma ŁADOŃ TRADE Rafał Ładoń świadczy usługi na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego.

Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń i instalacji chłodniczych oraz gastronomicznych, a także oceną stanu technicznego sprzętów. Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy usługi doświadczonej kadry. Każdy z naszych klientów może liczyć na fachową pomoc przy dobraniu urządzenia optymalnego do swoich potrzeb.

Podstawowe wyposażenie sklepu


Podstawowe wyposażenie sklepów obejmuje wiele sprzętów. Są to chłodziarki, szafki, lady, ale także lodówki używane. Są to urządzenia, w których można przechowywać wiele produktów.


Te do sklepu są zawsze przeszklone. Dzięki temu klient może przed otwarciem lodówki zobaczyć, co się w niej znajduje. Dzięki temu nie będzie musiał szukać produktów po omacku tylko dokładnie będzie wiedział, które drzwiczki należy otworzyć, aby wybrać produktów, którego poszukuje. Na pewno taka sytuacja dla każdego będzie odpowiednio korzystna.


Wszystkie lodówki uzywane pozwalają na bezproblemowe przechowywanie produktów w sklepie, w odpowiedniej temperaturze. Szczególnie latem polecana jest lodówka na napoje, w której można schładzać wszystkie napoje. Dzięki temu klient może sięgnąć po napój, który będzie idealnie schłodzony i pomoże zgasić pragnienie w upalny dzień. Na pewno każdemu taka sytuacja przypadnie do gustu. Warto więc aby na wyposażeniu sklepu znalazły się takie właśnie lodówki. Sklep będzie wtedy bardzo dobrze wyposażony pod każdym względem.Wyposażenie sklepów i punktów gastronomicznych


Ważne jest, aby wyposażenie gastronomii, a także sklepów było jak najbardziej profesjonalne.Dzięki temu można będzie cieszyć się z tego, że wszystkie produkty, jakie kupujemy oraz jemy są dobrej jakości. Dzięki temu, że wiele firm prowadzi profesjonalną sprzedaż sprzętu używanego, można tanim kosztem urządzić każdy lokal bez żadnych problemów. Na pewno każdemu taka sytuacja przypadnie wtedy do gustu, ponieważ można będzie pracować w bardzo dobrych warunkach, dostosowanych do potrzeb.


Jeżeli wyposażenie sklepów ma być profesjonalne, to przede wszystkim musi się znaleźć w takim miejscu zamrażarka używana do przechowywania mięs oraz mrożonek, lodówki, chłodziarki, regały oraz lady.


Wszystkie te sprzęty pozwolą na idealne i profesjonalne replicas hublot wyposażenie sklepu, w którym można będzie robić dobre zakupy bez żadnych problemów. Na pewno jeżeli ktoś chce prowadzić sklep w profesjonalny sposób, na pewno powinien zdecydować się na korzystanie z takich właśnie urządzeń do wyposażenia sklepu. Dobrze się wtedy na tym wyjdzie.